İtalya Vize Danışmanlığı İtalya Turistik Vize İtalya Maç Vizesi İtalya Turizmi ve Vizesi

İtalya Vize İşlemleri Acentamıza Hoşgeldiniz...

İtalya Vize İşlemleri ve Acentamız Hakkında...
İtalya Vize İşlemlerinde uzmanlaşmış vize danışmanlarımız ile İtalya vizelerinizi 4 iş günü içerisinde sonuçlandırmaktayız. Acentamızın İtalya vize işlemlerinde ki %98'nin üzerinde oranlarda olumlu sonuçlandırarak, kaliteyi ve titizliği prensip edinmiş olmaktan mutluluk duymaktayız.

 

İtalya Vizesi Süreçleri
İtalya Vizesi alabilmek için, bir dizi süreç bulunmaktadır. Vize almak söylenenlerin aksine zor olmamakla birlikte belli bir emek, zaman ve uğraş gerektirmektedir. Randevu, evrakları doğru ve sırasıyla eksiksiz tamamlamak, konsolosluğa teslim etmek, gerek duyulması halinde konsolosluğun mulakata çağırması, olumsuz durumlarda...
Devamı
italya seyahat sağlık sigortası

İtalya Seyahat Sağlık Sigortası

İtalya Seyahat Sağlık Sigortası'nı Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının İtalya'ya yapacakları seyahatlerinde, İtalya Konsolosluğu 30.000 Euro teminatı olan Seyahat Sağlık Sigortası istemektedir. Zorunlu olan bu İtalya Seyahat Sağlık Sigortası'nı başvuru sahibi herkes yaptırmak zorundadır.
İtalya Vizesinde Grup Kampanyası

İtalya Vizesinde Grup Kampanyası

İtalya'ya gidecek olan şirket grupları, öğrenci grupları veya aile/arkadaş gruplarına %50 indirim kampanyası uygulamaktayız. Grup olarak size uygun olan İtalya Vize Türünü belirledikten sonra evraklarınızı teslim etmeniz halinde grup indiriminden yararlanabilir, acentamız tarafından işlemlerinizi toplu şekilde başlatabilirsiniz.
İtalya Otel & İtalya Uçak Rezervasyonu

İtalya Otel & İtalya Uçak Rezervasyonu

İtalya Konsolosluğu vize şartı olarak istemiş olduğu otel rezervasyonu ve uçak bileti rezervasyonunu acentamız tarafından temin edilebilmektedir. Otel ve Uçak rezervasyonuzu uygun fiyatlara temin edebilir satın alabilirsiniz. Acentamız otel ve uçak rezervasyonu ve satışı konusunda yetkili acentadır.
Hakkımızda
İtalya Vizesinde Biz
İtalya Vizesi işlemlerinde belli bir tecrübeye, bilgiye, güvene ve başarıya sahip olan ekibimiz ile her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutularak en uygun fiyatlarda hizmet sunmayı misyon edindik.
Bize Ulaşın